Gymnázium Teplice
Hlavní menu
Úvod
Best in English již zítra
RNDr. Zdeněk BERGMAN
29.11.2017 13:18:50
Best in English již zítra

Dne 30. listopadu 2017 (od 9:00 a 10:00 hod.) proběhne on-line soutěž Angličtinář roku. Rozpis studentů do učeben je zde (v příloze). Studenti si přinesou svá sluchátka a ti, kteří jsou umístěni v učebně 14, i svůj notebook. M. Řeháková

Od 9.00   Rž   uč. 17

6.E (Kč)

Čmuchařová Eva

Hanzlík Vojtěch

Jeřábek Martin

Krejza Lukáš

Rabel Matěj

Stehlík Michal

Ševčíková Viktorie

Tůma Jiří

 

7.B (Bo)                   Laiblová

                               Veselý Marek

                               Berkyová

                               Dvořáčková

                               Balayeva

                               Duong Quang Long

8.A (Řh)               Šťovíček

8.B (Řh)                Seiner

Od 9.00   Cg  uč. 25

6.AB (Pk)             Bednárek

                           Mamedova

                           Švestka

                           Nguyen H.T.

                           Nguyenová Th.

 

6.CD (Sp)             Podlucký

                           Kaltman

                           Voleník

                           Pominčuk

                           Radová

                           Zelenková

                           Weisová

                           Landgrafová Laura

6.C (Vn)                Gaube Fr.

6.C (Kč)                Walhauserová Nicole

 

Od 10.00   Fa  uč. 25

6.C (Kč)           Strejcová Eva 

6.D (Kč)           Drapela Lukáš    

6.F (Rů)           Hrabák Vojtěch

Slámová Kateřina

Chalupa Adam

Honc Vašek

Taová Veronika

Bečvářová Karolína

Říhová Johana

Homolková Lucie

Albatul Jahaf

Hejčlová Klára

7.C             Förster

                  Najman

                  Filip

Od 10.00   Rž   uč. 17

7.A (Bo)       Slavíček

                   Illyuschyts

                   Kejzlar

7.B (Cg)      Opacki Matěj

                   Tuan D. Nguyen

                   Than T. Daw

                   Pražák

                   Růžička

7.EFG (Sp)    Šnídlová Nikola

                   Iljučuková Monika

8.E (Cg)       Jánský Lukáš

                   Sedláčková Anna

                   Pinto

                   Hellerová

Od 10.00   Vf  uč. 14

6.D (Vn)        Folget

                     Vaněček             

8.B (Bo)         Němečková

                     Šajner  

8.A (Bo)         Kostohryz

                     Tatýrek

7.B (Cg)        Glöcknerová

                    Tauchmanová

Od 10.00   Lb Aula

6.D (Vn)         Filipská K.

                      Hašková N.

                      Minařík D.