Gymnázium Teplice
Hlavní menu
Úvod
Okresní finále v přespolním běhu
RNDr. Zdeněk BERGMAN
08.10.2017 02:10:51
Okresní finále v přespolním běhu

Ve čtvrtek 5. října 2017 za deště a nevlídného podzimního počasí proběhlo v Zámecké zahradě v Teplicích okresní finále ZŠ a SŠ v přespolním běhu v šesti kategoriích. Pořadateli byli učitelé a studenti teplického gymnázia.

Naši závodníci podali opět velmi dobré výkony a z této soutěže si odvezli v kategorii dorostenek a dorostenců první místa a zároveň přímý postup do krajského kola, které se uskuteční 11. 10. 2017 v Ústí nad Labem.

Mezi našimi  běžci byli nejúspěšnějsí V. Steklá a J. Knapík (1. místa).

Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme ze vzornou reprezentaci školy. Pochvala patří i organizátorům z řad studentů (cyklisté - vodiči a závodní kancelář), bez jejichž skvěle odvedené práce, by pořádání tak rozsáhlé okresní sportovní akce, nebylo možné.

Družstva startovala v tomto složení: ml. žáci: J. Molcar 2.A, M.Kopřiva, A. Holub, T. Buchbauer, T. Vitásek, V. Šimek, P. Najman - všichni 1.A, mladší žákyně: K. Lukešová 1.A, Z. Králová 2.A, S. Bartschová 2.A, M. Rušinová 2. A, A. Nguyenová 2.A, N. Neckařová 1.A, dorostenky: L. Wludyková 5.B, V. Ševčíková 6.E, K. Radová 6.C, A. Motyčková 5. F, T.Macholdová 5.E, N.Skalická 5.D, K. Belzová 5.C, V. Steklá 4.A,  dorostenci: J. Knapík 6.D, J. Hora 6.D, H. Pechar 5.A, V.Černý 6.F, J. Zaspal 5.F, M. Stružinský 5.B     

A. Vacková

Přespolní běh - okres