Gymnázium Teplice
Hlavní menu
Úvod
Plavecká štafeta měst
RNDr. Zdeněk BERGMAN
07.10.2017 01:52:14
Plavecká štafeta měst

Ve středu 4. října 2017 jsme v rámci výuky tělesné výchovy podpořili naše město účastí na Plavecké štafetě měst. Za Gymnázium Teplice uplavalo čtyři bazény (100 metrů) 108 žáků – 57 chlapců a 51 dívek. 

Svými časy přispěli do soutěže 981 body. Nejrychlejším plavcem ze školy byl George Rezhin – čas 1:07 a plavkyní Kateřina Koutná  - čas 1:18. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy a města Teplice.                                             

A. Vacková

Celkové výsledky jsou zde:

Výsledky Plavecké soutěže měst 2017

Kategorie A - města do 20.000 obyvatel:

1.   Kravaře                            6564 b.   (530 účastníků)

2.   Litomyšl                            6326 b.   (539 účastníků)

3.   Beroun                             6091 b.   (346 účastníků)

4.   Rychnov nad Kněžnou      5259 b.   (335 účastníků)

5.   Uherský Brod                   5222 b.   (321 účastníků)

6.   Postoloprty                       4549 b.   (247 účastníků)

7.   Litovel                              4472 b.   (301 účastníků)

8.   Hořice                              4021 b.   (274 účastníků)

9.   Čelákovice                         3263 b.   (238 účastníků)

10.   Aš                                  1353 b.   (87 účastníků)

11. Rumburk                          957   (47 účastníků)

 

Kategorie B - města do 50.000 obyvatel:

1.   Bohumín                           10.887 b.   (1095 účastníků)

2.   Orlová                              6561 b.   (667 účastníků)

3.   Vsetín                               6120 b.   (344 účastníků)

4.   Chrudim                           4863 b.   (345 účastníků)

5.   Česká Lípa                        2131 b.  (123 účastníků)

 

Kategorie C - města nad 50.000 obyvatel:

1.   Zlín                                  12.429 b.   (723 účastníků)

2.   Jihlava                              8518 b.   (444 účastníků)

3.   Karviná                             6337 b.   (575 účastníků)

4.   Teplice                            4299 b.   (422 účastníků)

5.   Hradec Králové                3617 b.  (195 účastníků)