Gymnázium Teplice
Hlavní menu
Úvod
Toužíte se stát novinářem?
RNDr. Zdeněk BERGMAN
06.10.2017 21:30:44
Toužíte se stát novinářem?

Fakulta sociálních věd pořádá ve dnech 10. – 11. listopadu 2017 (pátek – sobota) bezplatný přípravný kurz zastřešený Juniorskou univerzitou UK, který je určen právě potenciálním studentům žurnalistiky. Kurz se uskuteční v Praze, pro mimopražské jsme zajistili možnost zamluvit si cenově zvýhodněné ubytování na vybraných kolejích Univerzity Karlovy.

Účastníci kurzu navštíví Český rozhlas a Českou televizi a zjistí, jak skutečně vypadá zázemí velkých médií. Zajímavý program je čeká také na půdě Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK, kde mj. zjistí, jak to chodí ve fotokomoře či Rozhlasové a televizní laboratoři. Celým kurzem studenty provedou zkušení novináři a pedagogové Univerzity Karlovy.

Já, coby doktorandka IKSŽ FSV UK, mám na starosti administrativní zajištění kurzu, takže se na mne mohou zájemci o účast na kurzu obrátit s jakýmkoliv dotazem či prosbou, a pokusím se jim pomoci. Můj e-mail je katerina.turkova@fsv.cuni.cz.

Podrobnější informace o náležitosti přihlášky, programu apod. jsou pak na webových stránkách kurzu: https://juniorskauniverzita.fsv.cuni.cz.

Kateřina Turková, FSV UK