Gymnázium Teplice
Hlavní menu
Úvod
English camp
RNDr. Zdeněk BERGMAN
08.05.2017 10:42:19
English camp

16. - 23. července 2017 - English Camp, to je intenzivní společně strávený týden určený pro studenty ve věku 18 - 30 let. 

Všechny informace o kurzu na EC2017.cz 

Pozvánky k vytištění 

Již 16 let pořádáme English Camp, tedy tábor s výukou anglického jazyka, kde vyučují rodilí mluvčí z USA a čeští lektoři. 

  • Datum: 16. až 23. července
  • Místo: Paseky nad Jizerou (účastnící mohou být odkudkoli)
  • Cílová skupina: studenti 18 - 30 let
  • Obzvláště vhodné pro maturanty nebo mladé učitele
  • Cena: 3 100 Kč
  • kromě angličtiny: sporty, výlety, hry, diskuze, workshopy

Všichni instruktoři z ČR i USA a Velké Británie učí dobrovolně, bez nároku na odměnu, a platí si veškeré náklady sami (část nákladů platí americká křesťanská církev). To nám umožňuje nabídnout studentům opravdu dobrou cenu: 3 100 Kč za týdenní kurz, včetně výuky, ubytování v penzionu, stravy a učebních pomůcek.

Všechny informace o kurzu na EC2017.cz 

Pozvánky k vytištění 

Kdo kurz pořádá: jsme studentský spolek Krokodýl při Církvi bratrské v Praze 2. Letos nás jede 11 organizátorů výukových kurzů, English Camp jsme všichni vedoucí zažili také jako studenti, a víme tedy, co studenti ocení. Přestože jedním z organizátorů je církev, camp není určen pro věřící nebo nevěřící, je určen pro všechny studenty ve věku 18 - 30 se zájmem o zlepšení angličtiny. Na campu diskutujeme v angličtině i na témata, která souvisí s křesťanstvím, dospíváním, hledáním zaměstnání, rodinou, Facebookem a dalšími aktuálními tématy.

Letos máme ještě 20 volných míst. Rozhodli jsme se proto oslovit gymnázia s prosbou o vyvěšení našeho plakátu, odkazu na Facebooku, případně nabídnutí kurzu konkrétním studentům starším 18 let nebo kantorům do 30 let. Nezlobte se prosím, že jsme Vás oslovili takto přímo.

Studenti mají na English campu možnost procvičit si anglickou konverzaci během dopoledních intenzivních lekcí a také kdykoli během odpoledních výletů/sportů a večerních diskuzí a her.

Budeme rádi, pokud naši pozvánku předáte studentům či mladým učitelům, kteří by o akci mohli mít zájem. 

Další otázky a odpovědi týkající se našeho campu.

 

Velmi děkuji a přeji pěkný zbytek dne,

 

Mgr. Pavel Kasík

(organizátor campu)

731 477 621

www.ec2017.cz